Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-08-24, 07:29   #525
Ashlee_
Zadomowienie
 
Avatar Ashlee_
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 174
Dot.: Kolczyk w wardze

Cytat:
Napisane przez Miyak Pokaż wiadomość
Ugh ja mam pytanie/a.
Mam kolczyk w wardze (i aparat ortodontyczny, ale to nie ważne) niedawno był robiony, tydzień ledwo ma. Wszystko ładnie się goi itd. Za to mam parę pytań mianowicie;

Czy grubość pręta mogę sama sobie wybrać? Znaczy długość znam (teraz mam 8mm), ale później mam zmienić na 6mm (znaczy sama sobie zmienię), bo w sumie facet, który mi to robił wspomniał tylko o długości ('teraz masz ósemkę, ale później zamieni się to na szóstkę’). Nic nie mówił o grubości, a ja byłam tak nierozgarnięta(i podekscytowana), że nie zapytałam. Ale tak myślę, że teraz mam1.6 bo na chyba początku jak komuś robią w wardze to dają taką długość?

(No i jak będzie krótszy to już mi cholera nie będzie się zaczepiać o aparat?)

Jeszcze a propos bioplastu (może do osób i z aparatem i kolczykiem i wrażliwymi dziąsłami) no czy jest hymm wygodniejszy, bezpieczniejszy? Ja czuję, kiedy kolczyk sunie mi po dziąsłach(jak się uśmiecham! A robie to baaardzo często), ale ja nadwrażliwiec jestem (przez aparat) i myśl o tym, że mi się osuną zepsuje mi radość z kolca.

Jak już męczę. To, że mi się wżyna to normalka prawda? I będzie mi się wżynał…, ale to przeżyję, bo nie boli i nie czuję dyskomfortu.
(mam swiadomość ze gdzieś na takie pytania była odpowiedż ale ja bym wolała sama zrobic wywiad środowiskowy)
Dzięki
M.
co do preta .. dlugosc zalezy od tego jak gruba masz warge, ja od poczatku nosilam 6mm i nigdy nie mialam potrzeby zmieniania ani na wieksza ani na mniejsza ^^

a c do bioplastu .. na pewno mniej sie wżyna, jest taki lzejszy, delikatniejszy .. zalezy co kto lubi. mnie akurat wlasnie ta jego lekkosc troche przeszkadzala wiec zostalam przy kolcu ze stali kolczym ze stali moze sie wzynac, ale to nie przeszkadza. czasami jedynie moze sie zrobic jakies bolesniejsze odgniecenie lub troche bardziej pordaznic warge, wtedy najlepiej zmienic na dzien lub 2 na kółko i po problemie
__________________
never mind... anyway...

雪が歌う夜に君を憶うよ
凍りついたこの部屋で
憧れた未来を待ち望むように
孤独を生きて…






Ashlee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując