Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pomóżcie - farbowanie, układanie włosów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-04, 22:42   #7
athine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 475
Dot.: Pomóżcie - farbowanie, układanie włosów

straciłam kiedyś nadzieję, że mi ktoś odpowie na moje pytania i zaglądałam (zła jestem hehe wiem ).
Przede wszystkim dziękuję za wszystkie komplementy... aż mi głupio, ale dziękuję
Czarna Orchidea... dziękuję za wszystkie rady, z wszystkich/większości skorzystam! Już wszystko zanotwałam i wybieram się do sklepu (choć już używam jedwabiu, ale nie tej firmy - może w tym problem?). Posprawdzam, ponotuję i zrobię zakupy, dziękuję dziewczyno! Na czas wakacji niestety nie oszczędzałam włosków... ponieważ w tym czasie przefarbowałam się na czerwono i powiem wam szczerze, że to nie mój ostatni raz... Po prostu zakochałam się w tym kolorze na moim głowie, i właśnie tak siebie obecnie widzę, tak mi się podoba! Teraz to jest mój kolor. Hmm... co najciekawsze, włoski były co prawda słabsze, ale szybko wróciły do formy (?) Wydały mi się nawet lepsze niż wcześniej, przed farbowaniem...
little_bad_girl siostra/fryzjerka zrobiła mi loki za pomocą prostownicy. Bolało jak cholera, ale efekt niesamowity i uwielbiam je robić na imprezę (choć szybko się rozwalają mimo lakieru:/) Bez lakieru są po prostu naturalne, ale pojedyncze pasma mogą się rozprostować co mało efektownie wygląda...
czarna porzeczka również dziękuję za rady!
Nie żałuję, że nie poszłam od razu w czerń. Czerwony kolor mi kupiła siostra, tak po porstu na wakacje... A ja machnęłam ręką i powiedziałam, czemu nie. Nie spdoziewałam się że mi się spodoba tak bardzo... Jedyny minus- szybko się zmył, we wrześniu już nie było widać... Zrobił się brąz:/
dziękuję Wam! Wszystko zapisałam i... skazujecie mnie na nowe wydatki!
athine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując