Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-10, 20:43   #592
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

1. Wieczorem umyję buzię, posmaruję sie AD i teraz... rano wstaję i nie ma takiej mozliwosci zebym wyszla z domu bez makijazu. Z tego co wywnioskowalam, nie mozna nakladac podkladu na AD. Ale w ogole, czy po prostu bezposrednio? bo jesli to drugie to po prostu bede myla buzie rano.

A ja zawsze myję buzię rano Wywnioskowałam, że Ty tego nie robisz albo Cię źle zrozumiałam. Mi się wydaje, że lepiej nic nie kłaść na acne-derm ale jesli rano wstajesz, a nakładałaś acne-derm wieczorem to sądzę, że zdazył się on już wchłonąć przez noc.

2. Mocno wybiela przebarwienia - super. Tylko ja też korzystam z solarium. W takim razie mam całkowicie zaprzestać wizyt czy jak ide do solarium to wystarczy nie smarować się AD? Wyjściem jest też zasłanianie twarzy, ale generalnie chcę wiedzieć czy mogę chodzić do solarium.

Ja bym całkowicie zrezygnowała - no chyba, że chcesz nabawić się nowych przebarwień. Acne-derm złuszcza naskórek, więc skóra automatycznie robi się cięka i bardziej podatna na różne czynniki, w tym tez na promieniowanie słoneczne i promieniowanie lamp w solarium Pamiętaj o kremie z filtrem
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora