Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-06, 15:09   #1014
_Alessandra
Zakorzenienie
 
Avatar _Alessandra
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Świdnica.
Wiadomości: 6 069
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

A możecie się wypowiedzieć na temat Estee Lauder Double Wear? Tak, wiem, że w KWC jest peeełno opinii na jego temat, i ja właśnie dzięki nim tak bardzo intensywnie od dłuższego czasu się nad nim zastanawiam , jednak cena mnie przeraża..A w żadnej drogerii się doprosić nie mogę o próbki , do tego panie z sephory i douglasa zawsze traktują młodych kupujących z taką wyższością i się patrzą ciągle na ręce To, że nie wyglądam jakbym miała miliony na koncie i mam poniżej lat 20, to nie oznacza, że przyszłam żeby coś ukraść, albo wypsikać im pół perfumerii i ponakładać na siebie wszystko, no to zachowanie woła o pomstę do nieba Ale powracając do podkładu - mam cerę tłustą, trądzikową, łatwo zapychającą się, aktualnie w czasie leczenia retinoidem zewnętrznym - czyli i tak i tak się świeci, ale gdzieniegdzie jest przesuszona, oprócz krost, zaskórników i rozszerzonych porów mam problemy z rankami po grzebaniu przy twarzy.. I jak myślicie - nada się do mojej cery?? I w dodatku mam jasną skórę - nie białą, ale jasną - który kolorek??

A i mam pytanie do Ciebie muszki - mogłabyś wypowiedzieć się o pudrze Anti Shine Kryolanu?
__________________
14.08.2013 - England..

książkoholiczka


10.03.2009 - razem
_Alessandra jest offline Zgłoś do moderatora