Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-24, 19:14   #1868
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do włosów

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
czekoladowo mam tak samo jak Ty Zdecydowalas sie na cos?
jeste latem, ubrania mam chłodne, buzię bardzo jasną z rumieńcami.
Marzył mi sie rudy ale odpuscilam bo balam sie ze bedzie wyciagal zaczerwienienia, bardzo podoba mi sie tez czerwony kolor ale to juz chyba w ogóle nie dla mnie.
Do tego oczu prawie czarne, wszystko z innej bajki

Coco fajne pomysły z tą pomarańczą Czy jest jeszcze jaki sposob aby to sprawdzic?
A może nie jesteś latem tylko zimą-śnieżką. Nie musisz mieć czarnych włosów z natury, mogą być po prostu brązowe. Pewnie mają popielaty odcień.

Łatwo sprawdzić z głównymi kolorami poszczególnych typów - mówię oczywiście o twarzy bez żadnego makijażu (ani tusz, ani podkład), w świetle dziennym. I nie patrzymy na całość - nie interesuje nas kolor włosów czy tego materiału który przykładamy - trzeba patrzeć na skórę twarzy - z którym kolorem wygląda ładnie, zdrowo, znikają cienie itp.
To jest oczywiście baaardzo skrótowe, ale pomaga się zorientować:

- Jesień - test z pomarańczem - jak ktoś nie wie czy jest jesienią czy wiosną (dwa ciepłe typy) to może tak sprawdzić. Tak naprawdę tylko jesień wygląda naprawdę dobrze w tego typu pomarańczowym kolorze.

- Wiosna ładnie wygląda w słonecznym żółtym albo w groszkowym jasnozielonym (dla Jesieni są za blade).

- Lato sprawdzamy z kolorem jasnoróżowym (takim pastelowym "dziecięcym", nie jak Barbie)- ten kolor pasuje tylko Latom, typom ciepłym totalnie nie pasuje. Poza tym oczywiści jasnoniebieski.

- Zima - tylko zima wygląda bez makijażu pięknie w czarnym, krwistoczerwonym i kanarkowym.

Poza tym test biżuterii srebro/złoto. Jak ktoś jest typem ciepłym to ładnie mu w złocie, chłodnym w srebrze.
__________________
I love Vintage!

Edytowane przez CocoPoznan
Czas edycji: 2010-10-24 o 19:18
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora