Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-31, 11:43   #318
alexa2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 32
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

dokladnie ! mnie sie tez tak wydaje , ze to forum juz nie sluzy do obiektywnego oceniania fryzjerek i kosmetyczek, manikiurzytsek tylko najezadzania na siebie i psucia sobie renomy gabinetu kosm.lub fryzjerskiego, zeby przypadkiem zaden klient tam nie poszedl i nie zostawil bron boze pieniedzy !, niestety w mojej ocenie tak to wyglada, do Tomaszka: czesciowo masz racje posklejane zle wykonane rzesy i paznokcie, sa od razu widoczne przez osoby ktore sie chociaz troche na tym znaja i wychwyca kazdy blad, ale to nie daje uprawnien do oczerniania ich tak jak wyzej pisano o tej dziewczynie wykonujacej paznokcie w domu, kady widzi na jej blogu efekty jej pracy i moze ocenic czy chce tam pojsc czy nie . Czerwony krasnal ma racje !!! w 100 % !!!
kosmetyczka czy feyzejrka wykonuje to co chce klientka !!!! klient nasz pan jak to mowia i za to placi klientka nawet jakby chciala miec frencha naklejonego przy skorkach i nie wiem jak ochydnie by to wygladalo MA DO TEGO PRAWO !!! PLACI za to ! to tyle dziekuje Wam za dyskusje i pozdrawiam serdecznie !!! i niech to forum naprawde sluzy ludziom do obiektywnej oceny !!!
alexa2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując