Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-18, 18:52   #4930
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Cz: XII

o masakra jaka padnięta jestem najpierw był aktywny dzień nad jeziorem a po popołudniu koszenie trawy na działeczce paaadam i jeszcze takie słońce było!

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość


u mnie też gorąąąąc..szkoda, że do miasta musze jechać, bo bym się walneła na kocyku

spróbuj tę nivee fajna jest choć mowie Wam, że ja mam obie i long i intense repair i wg mnie ta druga ciutke lepiej odżywia

A Monka pod szczęsliwą gwiazdą urodzona, mała agentka


spróbuję na pewno
noo Monka miała wielkiego farta naprawdę

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
dobra jest też ta z Loreala preference

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------


o tak

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
OMG!
chyba bym zeszla na zawal jakby lolka mi taki numer wykrecila
poki co z jej lapka lepiej- zagoilo sie i juz krew nie leci ale nie przeciazamy jeszcze jej tej łapki dlugimi spacerami...
uwierz mi ja latałam z domku do domku i płakałam jak głupia
dobrze, że z Lolką już lepiej

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Wczoraj dzien spedzilam na zakupach z mama- pomoglam jej zrobic i zwiezc to do domu z tz, i u dziadka w szpitalu.
rokowania nie sa zbyt dobre... dziadek ma obustronne zapalenie pluc juz od okolo kilku tygodni!
nic mi nie mowil ze sie zle czuje... jak go odwiedzalam to kaszlal kilka razy ale zapieral sie ze zdrowy jest... i w koncu karetka zabrala go do szpitala bo juz sil nie mial...
dziewczyny bardzo mi ciezko teraz...
w kwietniu pochowalam drugiego dziadka na to samo- tez 2 tyg chorowal w domu, potem 3 dni w szpitalu i zmarl bo sie udusil-pluca wypelnily sie plynem...
tak bardzo sie boje...
dzis o 2:42 zadzwonil telefon tz- zerwalam sie i zobaczylam ze to dziadek. malo nie umarlam ze strachu, rece mi drzaly, zaczelam oddzwaniac na ten numer i dziadek nie odbieral to trwalo kilka minut... az odebral i odetchnelam, myslalam o najgorszym, ze moze on... i ze to ze szpitala dzwonia jak sie rozlaczylam, (a mowil ze spac nie moze bo go kaszel dusi... )to beczalam ponad godzine a tz mnie przytulal...nie wiem jak on poszedl dzis do pracy niewyspany przeze mnie... dopiero wstalam.
nie jestem chyba jeszcze gotowa ze dziadka moze mi zabraknac- to dla mnie drugi tata...
sory ze wam to pisze, ale chce sie komus wygadac, a mama i sis sa obojetne na moje zale. i generalnie wisi im czy dziadek bedzie zyl czy nie...
życzę Ci dużo siły i dużo zdrówka dla dziadka

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Snow tój piesio nieźle zaszalał! jezu tak dobrze ze miałaś kogoś kto mógł cie poratować i z tą wodą z farby naprawdę szybka interwencja pozazdoscic szybkiego myślenia
dokładnie jestem taka wdzięczna mojej chrzestnej, że dziś nawet i jej skosiłam trawę przed domkiem

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
widać, że lekko tylko już falują nic a nic suszarki nie tykałam
może to tak działa, że im bardziej nawilżone tym się robią bardziej proste
po umyciu rozczesałam i w miare schnięcia czesałam kilka razy szczotką, jak były juz prawie suche to najczesciej chyba załapały że mają się prostować
śliczności moje to jak same wysychają to jak pudel wyglądam niestety cały czas

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dobra, obfociłam prawie z każdej strony oprócz od tylca, bo sama nie umiem ale od tylca też pięknie wyglądam

od razu piszę, że odrost było mi zrobić ciężko, gdyż kolory wychodziły brzydkie, ale wstawiam i tak, nic się w każdym razie nie odcina i nie ma różnicy między odrostem a długością, jest cacy, przynajmniej póki co (tydzień od farbowania)

enjoy

wrzuciłam je od razu do albumu, żeby sobie były ku pamięci
ooo kochana a co one takie jaśniutkie? ale piękne

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A ja dzis przy okazji jak byłam w miescie kupiłam buty
Jesiennie, ale nic
Łaziłam po sklepach, buty okropne, albo jakies mega wysokie albo takie jak na starsze panie.
I oczarowały mnie właśnie te które wklejam
Na nodze bardzo zgrabnie wyglądają, przed kostkę, nie odstają nigdzie.
Do sukienek i spodni będą w sam raz. Nie sprawiaja wrazenia ciężkich ani masywnych.
Płaskie mam z tej wiosny więc buty na jesień już mam.
Kiedyś mi sie takie nie podobały, ale jak zmierzyłam to naprawdę na nodze wygladaja fajnie
Pokażę choć pewnie wielu z Was się nie podobają, ja jednak lubię styl klasyczny, kobiecy i raczej subtelny
mi się podobają i obcas taki akurat
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora