Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kerastase - która linia?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-03-12, 11:37   #23
doniczka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 287
Re: Kerastase - która linia dla mnie ??? Maguś, Diorek :-)

Tydzień temu zafundowałam sobie kurację ampułką z kompleksem Vita-Ciment w salonie fryzjerskim i jestem zachwycona Włosy są grubsze, odżywione a do tego na nowo zaczęły się falowć Efekt widać i czuć natychmiast. W domciu stosuję szampon i odżywkę z serii Resistance dla podtrzymania efektów. Mam włosy lekko wysuszone i lekko zniszczone i jak poinformował mnie fryzjer ampułka starczy mi na ponad miesiąc. Całą serię mogę stosować nie dłużej niż dwa miesiące, poniewaz jest to jakby antybiotyk dla włosów Ogólnie jestem niezwykle zadowolona. Odżywkę w niewielkich ilościach nakładam na lekko osuszone ręcznikiem włosy i trzymam ok. 2 minutek. Wczesniej rozprowadzam preparat grzebieniem. Nie wiem kiedy efekty będą u Ciebie widoczne, ale najlepiej stosować tę serię po ampułce własnie. Naprawdę warto, włoski są nie do pozannia in plus oczywiście Po kuracji Resistance najlepiej zastosować serię Nutritive, która również jest świetna.
A propos, czy któraś z wizażanek aplikowała sobie u fryzjera ampułkę z serii nawilżającej Kerastase? Ciekawa jestem czy jest równie dobra jak ta z Vita-Cimentem A używałyście może preparatów z fazy 3-ciej czyli do układania z serii Resistance?
doniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując