Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-19, 23:24   #4582
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Ja też mam sporo kosmetyków, ale akurat kolorówka u mnie idzie Kremy też, peelingi również. Ale najwięcej mam kosmetyków na pryszcze, bo z nimi to jest sprawa bardziej złożona. Kupuję w nadziei, ze pomoże, a kończy się poparzeniem skóry...Dlatego zaczęłam nimi szorować plecy Na twarz są za ostre, ale na plecach jest okej i wysuszają drobne niedoskonałości tam obecne.
Obecnie pryszczy próbuję się pozbyć drogą naturalną tj. przy pomocy ziół. Piję herbaty z bratka, szałwii, lawendy. Robię tonik lawendowy albo szałwiowy. Poużywam tego parę tygodni i wtedy wypowiem się nt. efektów. Ale sama kuracja jest przyjemna i na pewno nie muszę się bać poparzenia chemicznego

---------- Dopisano o 00:24 ---------- Poprzedni post napisano o 00:22 ----------

Skoro te z Paese nie zawsze są dobre, to może skuszę się na szarości z My Secret. Ale na razie nie wolno mi wchodzić do drogerii, bo jestem przed okresem i przygarnę połowę sklepu w zakupowym szale Wczoraj weszłam po puder, a wyszłam z pudrem i lakierem do paznokci.
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora