Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wszystko na temat BB Cream - cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-22, 17:12   #4871
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez dentico Pokaż wiadomość
Ze swojego doświadczenia też polecam peelingi, ja akurat próbowałam mizon jabłkowy i black sugar scrub. Oba są ok. Jabłkowy delikatny, cukrowy dużo większe ścieranie. Dodatkowo u mnie świetnie się sprawdza maska Zamian cacao gold. A na noc powróciłam do Sana Hadanomy collagen lotion. Skóra po nim wygląda zdrowo, napina zmarszki , nie zapycha. Polecam też taki spray skin79 pomarańczowy z witc , dodaje skórze energi. Ważny też jest idealny demakijaż , ja myje żelami, piankami i zauważyłam że jak tak dobrze oczyszczam to skóra się poprawiła.



Moi faworyci ( cera mieszana ale raczej nie mam zaczerwienień.)
- Mizon Hannavi
- Tony Moly Dear me petit cotton
-skin79 pomaranczowy ( ale może zapchać , tak piszą dziewczyny)
-lioele beyond solution ( ciemniejszy kolor ale ujednolica kolorek)
-lioele dollish vita zielony ( może jakoś mocno nie kryje ale ogólnie powinien dać rade)

Ok też są the saem urban eco, skin79 różowy ( ale kolor delikatnie szary), hera nr1

Podobno jeszcze dr jart silver i lioele triple kryje ale ja jeszcze czekam na próbki z rozbiórek wiec nie mam zdania.
Moze ja tez sobie sprobuje krem bb" Mizon Hannavi "-a jak on kryje jakie ma krycie i odcien? (u mnie brzydko wygladaja szyre odcienie,bezowe,pomarancz owe,rozowe) Najlepiej waniliowy kolor



Moze ktoras wie ktory z kremow bb ma odcien-WANILIOWY?:conf used:
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora