Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-01, 19:07   #4285
biala17a
Zadomowienie
 
Avatar biala17a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bieszczady
Wiadomości: 1 476
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez magica Pokaż wiadomość
Stosuję EDM i jak na razie mi odpowiada. Nigdy nie zapomnę wakacji, kiedy musiałam wstawać ok.7, a często przesiadywałam ze znajomymi do 4-5 rano Puder EDM semimatte wytrzymywał tyle czasu (temperatury były wysokie- pod 30 stopni), oczywiście jakieś tam poprawki były, ale utrzymywał się przez ten czas. Pływałam w nim czasem, nie zmył się. A jednocześnie jest bardzo naturalny. Kolor też mam idealnie dobrany. Do podkładów płynnych raczej bym nie wróciła. Wydaje mi się, że nawet cienka warstwa takiego fluidu tworzy jednak jakąś tam widoczną warstwę. No i wiem, że raczej nie zaszkodzę swojej skórze EDM, bo ma dobry skład. Jednak cudów nie ma i jeśli mam np. wysuszoną cerę lub odstające skórki to nawet w minerałach nie prezentuję się zjawiskowo
Ja podobnie, używam już tylko minerałów, nie osiągam raczej stuprocentowego krycia ale dużo lepiej sie w nich czuje, wydają mi się jakieś "lżejsze" niż płynne fluidy

Mam pytanie w temacie Differinu, bo widze że trochę osób go stosowało/stosuje - ile czasu trwała u was kuracja? Byłam dziś na kontroli u mojej dermatolożki, powiedziała że ładnie to wszystki wygłada i że można schodzić z codziennego stosowania na co drugi dzień. Stosuję differin od miesiąca, fakt widać jakieś efekty ale żeby już odstawiać
biala17a jest offline Zgłoś do moderatora