Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-05, 15:22   #2893
rosa3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 63
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez odada Pokaż wiadomość

Właśnie wiem, słyszałam że bb Misshy zapychają zwłaszcza podatne na to osoby, no ale nie mogłam się oprzeć Efekt bardzo mi się spodobał, ładniejszy nawet niż po moim ulubionym Vip gold, ale co z tego jak teraz tyle czasu będą mi te niespodzianki się goiły


Użyłam też próbki Elishacoy Always Nuddy, nie powiem że przetestowałam bo nałożyłam i po chwili zmyłam. Nic kompletnie nie pokrył, ani pół zaczerwienienia tylko zrobił ciemną błyszczącą plamiasta warstwę na twarzy.
mi tez efekty Misshz bardzo sie podobają, ale chyba mnie zapychają. Nie jestem pewna co dokladnie mnie zapchalo, bo stosowalam wiele różnych próbek. a Elishacoy bardzo mi sie podobała i u mnie bardzo dobrze kryła i równo sie rozprowadzała. Może to zależ, co sie pod spód połozy?
Teraz zastanawiam sie nad Innisfree Eco Natural Green Tea BB Cream bo jest bez silikonow.
rosa3 jest offline Zgłoś do moderatora