Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-17, 13:27   #4375
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
na pewno by im było miło pobyć z Tobą

wiesz, widzimy się co tydzień, a teraz częściej, bo jeżdżę do nich wiśnie zbierać i w ogóle


[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4182890 5]Niestety... KLIK. Jakby tak stacjonarnie obczaić to można kupować, ale przez internet jakoś nie wierzę w swoje szczęście.


Jak to wyrosłaś? No w sumie, ja jak miałam naście lat to też nie lubiłam na wieś jeździć. A teraz kombinuję jak się na wieś wyprowadzić [/QUOTE]


o faktycznie.. ta pierwsza wersja jest piękna druga już nic nie urywa.. i to jest właśnie minus kupowania przez internet


no wyrosłam, bo nie mam już z kim tam jeździć, poza tym to nie ten czas kiedy z siostrą siedziałyśmy w piaskownicy i robiłyśmy babki z piasku


Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Ostatnio w Chińczyka graliśmy aaa i krzyżówki rozwiązuję

Konieczni jedź! Na pewno jeszcze zatęsknisz

Też bym się bała...zabiłabym, gdyby wyczyścili mi wszystko -.-

normalnego chińczyka czy alkochińczyka? to ja nie tak dawno grałam w statki (prawie umierając ze śmiechu, bo zostałam oskarżona o oszukiwanie, a wcale tak nie było ) i w wisielca krzyżówki też sobie czasem lubię machnąć

tak jak pisałam gdzieś wyżej tam, na wsi jestem co tydzień

ja w ogóle nie lubię, jak ktoś tyka mojego laptopa


Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Mam nowego piaseczka z pierre rene

jakiego?
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora