Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-07-04, 12:40   #52
Angiee
Przyczajenie
 
Avatar Angiee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 17
Dot.: depilacja laserowa - na wakacje?

hej

miałam zabiegi laserowe. Było ich już ok 6 może więcej. Dwa rodzaje laserów. Tylko do niektórych trzba golić wloski przed zabiegiem. Usuwa tylko ciemne włoski i tylko te, które sa aktualnie w fazie wzrostu. Ponad to nie można się opalać po zbiegu ( w ogole unikać słońca- musialam chodzic wysmarowaba blockerami (min. faktor 60) ani być opalonym przed zabiegiem. Najlepiej przeprowadzać go w zimie. Odstep pomiędzy zabiegami powinien wynosić 5 tygodni. Zaczerwieniaenia utrzymują sięw zalezności od siły i natężenia uzytego lasera (to dobiera lekarz). Po niektórych na początku zaczerwienienie utrzymywało się ok. 1 h, po niektórych miałam siniaki i zaczerwienienia, a także strupki nawet przez 7 dni! Sam zabieg nie jest wcale bezbolesny. Delikatnie ustawionego lasera wprawdzie wcale nie czuć, a to ustawiony na dużą moc, po prostu boli. Nawet bardzo. Czujesz takie wyładowania piezoelektryczne wnikające w skórę. Nie jest to przyjemne.

Zaczęłam wątpićw skuteczność lasera, bo w prawdzie część włosków zniknęła, ale też pojawiły się w inych miejscach ( tam gdzie wcześniej były jaśniejsze, a podczas zabiegu zostały ogolone). Sama nie wiem czy polecać. Wydałam już na to bardzo dużo pieniędzy a włosy nadal są.

Jeśli jesteś z Warszawy to mogę ci dać namiar na kliniki które przeprowadzają takie zabiegi.

pozdr,
Agnieszka
__________________
Nie można niczego nie robić, tylko dlatego, że nie można zrobić wszytkiego...
Angiee jest offline Zgłoś do moderatora