Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pędzle do kosmetyków mineralnych
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-20, 21:17   #3526
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość


ja do brwi to z Zoeva mam ten pedzelek
https://www.zoeva-shop.de/de/pinsel-...ner/a-8000142/

ja go kupowalam, to tego strikte brwiowego nie bylo, ani tego scietego do oczu tez nie. Myslalam, ze narysuje nim cienkie kreski z cieniem na sucho, a okazalo sie ze dostalam dosc gruby pedzelek. Do tego co chcialam sie nie nadawal, wiec wzielam go do brwi. typowo scietym pedzelkiem to nie lubilam brwi podkreslac, bo mi robil wyraznie kreski i za mocno cien nakladal w jednym miejscu. ja takich graficznych brwi nie lubie, nie wygladaja takie belki naturalnie, a przy tym pedzelku cien nanosi sie delikatniej, nie trzeba tak uwazac jak przy tych scietych cienkich do kresek i brwi. szerokoscia tez jest wezszy. Gdzies sie kiedys w necie natknelam na zgjecia tych obu pedzelkow i ten do brwi jest wiekszy. Niby nie mam cienkich kresek za brwi. mam sie czym pochwalic, ale ten co mam uwazam za optymalny, nie trzeba tak bardzo uwazac i cien nanosi delikatniej, a nie ostrymi krechami, ktore potem ciezko rozetrzec miedzy wloskami, zeby byl naturalny efekt.
Dzięki, nie zwróciłam na niego uwagi nawet A powiedz mi, czy on jest bardzo sztywny? I czym podkreślasz brwi (konsystencja)- czymś płynnym, czy cieniem w kamieniu/sypkim?
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując