Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-25, 13:20   #3913
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Śpieszę podziękować za polecenie Camera Ready Water BB ze Smashboxa. Właśnie nałożyłam na twarz i jest fenomenalny! Idealnie się rozprowadza, w ogóle go nie czuć ani nie widać, pięknie, ale nie nachalnie rozświetla! I kolor Light wydaje się super. Jestem jasnym żółtkiem i wydawało mi się, że będzie za ciemny, ale jakoś dopasował się . Czuję, że jak tylko uporam się z pokwasowym wysypem popędzę go nabyć Choć teraz to już pewnie lepiej czekać na na VIPy po Świętach

Od kilku tygodni używam Givenchy Teint Couture Balm i początkowy zachwyt nieco opadł. Bardzo podkreśla suche miejsca na twarzy i włosy na policzkach Mam też w sumie teraz wysyp okropnych pryszczy na twarzy i mam nadzieję, że to przez maść z kwasem, a nie przez niego W składzie zawiera alkohol, czego głupia nie sprawdziłam przed zakupem, a moja twarz długoterminowo się z podkładami na alkoholu nie lubi... Przez alkohol nie mogę używać na co dzień mojego absolutnego faworyta podkładowego czyli Aqua Vitalumiere Chanel, który ma też najidealniej dobrany do mojej cery kolor. Jeśli chodzi o podkłady to moimi kandydatami do podkładu idealnego byłyby też Lingerie z Guerlain i te żelowy z Marca Jacobsa, gdyby nie kolory, które absolutnie w żadnej porze roku do mnie nie pasują

Tak mnie jakoś wzięło na zwierzenia podkładowe Może macie jeszcze jakieś propozycje, co z podkładów mogę potestować - lekkie, rozświetlające, bez alkoholu, jasno-żółte?

Dziękuję też za polecenie pomadek - póki co najbliższa ideału wydaje się Allure Chanel, choć kuszą mnie też te Melted z Too Faced.
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora