Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-02, 11:25   #2095
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Przyszłam się trochę poskarżyć, nadrobić zaległości i podać małą informację

Dostałam odpowiedź w sprawie tej fajnej akcji, którą przesyłałyście na pw, tzn. dokładnie dostępności produktu i tym podobnych:

"Produkt, o który Pani pyta został już wyprzedany i była to limitowana linia. Planujemy ponowne wprowadzenie podobnych limitowanych produktów do sprzedaży, jednak na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie potwierdzić daty."

Smyk online, po raz kolejny włożyłam produkt do koszyka z pomniejszoną ceną i darmową dostawą do Empiku, ale chciałam dokupić jeszcze wieszaki na smoczki, które pojawiają się i znikają, a także razem wykorzystać dodatkowy rabat. O ja pazerna Rano wstaję już tylko przesyłka kurierem - dlatego że podobno gabaryt za duży, wiec się rozmyślili - chodziło o mała suszarkę trawkę na butelki. Więc piszę po raz kolejny prośbę o telefon do osoby bardziej decyzyjnej, to już odpowiedzi nie dostałam, a cena suszarki wzrosła więcej niż rynkowa
dobrze wiedzieć że jeszcze bedzie coś takiego
amyz jest offline Zgłoś do moderatora