Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co kupujecie w Mazidłach? Cz.I
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-08, 14:34   #1610
Rylejew
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 166
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Witajcie

tak sobie Was podczytuję i nabieram coraz większej ochoty na domowe eksperymenty z mazidłami Chemia dość ciężko mi wchodzi, więc mam kilka pytań - starałam się prześledzić wątek w poszukiwaniu odpowiedzi, ale nie bardzo je znalazłam... Chciałabym przygotować sobie serum wodne z witaminą C, czyli rozumiem, że mam po prostu wymieszać witaminę z wodą, czy tak? Ale z wodą mineralną, czy destylowaną? I w jakich proporcjach (może być 1 część kwasu askorbinowego na 3 części wody)?

Podobne serum chciałabym przyrządzić z kwasem migdałowym. Zrobić je tak, jak wyżej z wit. C, czyli zmieszać kwas z wodą i na twarz? Boję się, że zrobię sobie krzywdę Chociaż stosuję Diacneal i dołączam niedługo Lysanel Active, to wolę Was zapytać

I jeszcze jedna wątpliwość: czy jakiś olej (np. z komosy) mogę połączyć z kwasem hialuronowym i używać pod krem na noc? Nie zapycha? A czy można stosować sam ten olej bezpośrednio na twarz, już bez kwasu hialuronowego?

I czy któraś z Was używa może jedwabiu sproszkowanego? Warto dołączyć go do skrobi z cynamonem?

Dużo pytań, wybaczcie, jeżeli są banalne Bardzo proszę o pomoc i poradę Pozdrawiam.
Rylejew jest offline Zgłoś do moderatora