Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rzęsiska
Wątek: Rzęsiska
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-07-02, 10:14   #1771
waq
Rozeznanie
 
Avatar waq
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 856
Dot.: Rzęsiska

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
waq, do czego używasz jeszcze olejku? bo ja kiedyś stosowałam na włosy, ale bez efektów

yy.. w takim razie od jutra zacznę kurację wzmacniającą rzęsy
dziewczyny, a co myślicie o tych gotowych odżywkach do rzęs? bo ja jedną kupiłam, ale efektów zbyt wielkich nie widzę. ;(
Swego czasu stosowałam na rzęsy (teraz zrobiłam przerwę), no i podsumowując to jest chyba najlepsza odżywka do rzęs - stają się ciemniejsze, gęstsze, ogółem odżywają

Na włosy użyłam również, ale nie polecam - cholernie łatwo przesadzić. No i co najgorsze potem trudno jest zmyć. W sumie wszystko zależy od proporcji, choć pamiętam, że nie za dużo nałożyłam a i tak potem było to co było

Z gotowych odżywek to mi pasowały odżywki Celia - są w różnych wcieleniach kolorystycznych (), i nie powiem, całkiem fajne

Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
Aaa...no to inna sprawa :P
Ah te wizje - też je mam,ale dotyczą innych części ciała

Dontknow: Ja kiedys używałam takiej z Constance Caroll (czy jakos tak) -zużyłam 2 opak. i byłam bardzo zadowolona,kiedyś nawet używałam jej zamiast tuszu! Teraz wogóle jej nie widzę w sklepach,pewnie wycofali.
O wizjach dotyczących innych części ciała już nie wspominam W sumie też czasem używałam odżywki zamiast tuszu, bo mają tę fajną właściwość (chociaż wiem, że nie wszystkim to pasuje), że usztywniają rzęsy i wyglądają też na trochę ciemniejsze
waq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując