Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-31, 14:04   #1105
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez helen22 Pokaż wiadomość
Ja kupuje je u swojej fryzjerki.Musisz popytać po salonach u ciebie.Tylko że jest drożej niż na allegro butla 1000 ml 20 zł na allegro 13 zł. Ale mi się nigdy nie chce czekać na przesyłkę.
mówisz o szamponie czy o czym? albo ja ślepa jestem, albo wydawało mi się, że ta seria Sleek Line jest droższa?
Cytat:
Napisane przez hania207 Pokaż wiadomość
a co sądzicie o farbach Palette?
ja słyszałam (podkreślam - słyszałam), że to najgorsze farby, ale dlaczego to nie wiem. sama nie używałam
Cytat:
Napisane przez mig25 Pokaż wiadomość
Ciemne odcienie Palette są w miarę ok. Zwłaszcza jasne brązy z serii De Luxe i Brillance. Odcieni blond nie polecam.
Po rozjaśniaczu Palette miałam takie włosy, że wieczorem musiałam od połowy długości nacierać je naftą kosmetyczną, aby rano była szansa na rozczesanie ich po myciu.
Dla ekstremalnie cierpliwych /efekty widać najwcześniej po 3 m-cach/:

maseczka:
1 żółtko
1 łyżka nafty kosmetycznej
sok z 1/2 cytryny
5 łyżek dość ciepłej wody przegotowanej

papkę wetrzeć w skórę i włosy, czepek foliowy, po 30 min. umyć włosy łagodnym szamponem
z tym żółtkiem to też ostrożnie, bo może wysuszać cytrynka podobnie - wysusza. poza tym dla mnie zapach jajka jest nie do zmycia. nawet jak dam odżywkę bez spłukiwania, to i tak czuję jajko.. ble.
__________________
ig: @tojaola_
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora