Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o dekoloryzacji włosów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-15, 00:27   #4166
lajtka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 7
Question DEKOLORYZACJA - Jak uzyskać blond pasemka na CZERWONYCH ?

Witam,
Mam grube kręcone naturalnie włosy obecnie koloru ciemno-czerwonego, odcień wiśnia raczej. Naturalnie były myszowate, szarawe, w dzieciństwie nawet platynowe. Chciałabym powrócić do swego dawnego koloru włosów, jednak troszke obawiam się dekoloryzacji i nieznanych tego skutków. Całe życie eksperymentowałam z farbowaniem a efekty czasem były tragiczne. Dziś osiągnełam po długim czasie efekt pięknych długich do ramion grubych loków, jakie mam z natury, lecz ich barwa mi już nie odpowiada. Zdecydowałabym się na stopniowe rozjaśnianie zaczynając od pasemek. Moim celem jest uzyskanie odcienia: popielaty blond, ale nie wiem czy i kiedy mi się to uda.
Poproszę o profesjonalne porady jaką farbę rozjaśniającą (nawet użytku profesjonalnego, widziałam takie na allegro) dobrać w warunkach domowych, aby uzyskać blond pasemka na ciemno czerwonych włosach farbowanych bardzo długo na ciemne brązowe kolory? Jak rozjaśnić pasemka: za pomoca folii czy czepka? Jak długo trzymać farbę? I czy możliwe jest przejście z tego koloru na blond bo chyba całość włosów raczej mi nie wyjdzie?
Dziękuję za wszystkie porady.
lajtka jest offline Zgłoś do moderatora