Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-11-15, 14:47   #2552
mastiff
Zadomowienie
 
Avatar mastiff
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: psia buda
Wiadomości: 1 272
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.III

Cytat:
Napisane przez Harutobi89 Pokaż wiadomość
Jestem zdziwiona że chcecie wydawać kasę na książkę Anwen... po pierwsze dlatego że wszystko pisze na blogu , po drugie dlatego że Anwen ma niewielką wiedzę na temat wypadania włosów. Na jej blogu pojawiło sie zaledwie kilka wpisów dotyczących wypadania a i tak nic konkretnego w nich nie było. Moim zdaniem wiele dziewczyn na wizażu mogłoby się pochwalić większą wiedzą na temat łysienia niż sama Anwen.
Ale tu wcale nie chodzi o tematykę łysienia tylko pielęgnacji włosów czego Anwen odmówić nie można. Zresztą nawet jeśli mówić o wypadaniu włosów to nie zawsze jest to łysienie i czasami wystarczą domowe sposoby, żeby zażegnać problem. Akurat włosomaniaczki naprawdę w tym temacie wniosły bardzo dużo, chociażby Eve która dla mnie jest mistrzynią włosomaniackiej awangardy, jak tylko wyda książkę to również chętnie ją kupię. Wracając do książki Anven: chciałabym ją mieć, bo bardzo lubię jej blog, uwielbiam książki, czytanie w kompie mnie strasznie męczy, więc jak coś mnie interesuje to i tak to drukuję żeby przeczytać, a chciałabym przeczytać ze względu na pielęgnację włosów a nie na walkę z ich wypadaniem, bo tutaj się zgadza z Tobą, dużo więcej pomocne będzie chociażby nasze forum
mastiff jest offline Zgłoś do moderatora