Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Keratynowe prostowanie włosów cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-04, 20:05   #1074
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Skandalka Pokaż wiadomość
Witam,
zastanawiam się nad zabiegiem keratynowego prostowania włosów, ale myślę nad zrobieniem od ucha, ponieważ nie mam ani kręconych, falowanych, zniszczonych u nasady włosów. Zależy mi na tym, aby końce (ok. 15cm) nie puszyły się, a włosy nabrały blasku. Piszecie, że włosy po zabiegu mogą zjaśnieć...więc moje pytanie, czy jeśli zrobię zabieg od ucha to nie będzie widać przejścia koloru? We wtorek idę do fryzjera na farbowanie, więc boje się żebym nie wyglądała jak z odrostem po zabiegu keratyn... :P jeśli rozjaśni mi on włosy od ucha a zabieg chciałam wykonać 2 tyg po farbowaniu. Nie chcę robić od czubka głowy, bo boję się przyklapniętych włosów, bo mam tylko 9 cm w obwodzie. Więc też się zastanawiam, którym preparatem zrobić...
lepiej nie ryzykuj z keratyną po farbowaniu, bardzo możliwe że kolor zejdzie i może to nieładnie wyglądać lepiej najpierw zrobić keratynę póxniej połozyć farbę

Jeżeli chodzi o preparaty to po encanto rożnica była widoczna (ok. ton), natomiast po cocochoco nie zauwazyłam jakiegoś znacznego zjasnienia koloru, tylko że ja juz mam włosy przeżarte farbą
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora