Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-29, 19:10   #3691
Sailor Star Fighter
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Star Fighter
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 709
Dot.: Znalazłam skuteczny sposób na wypadanie włosów cz.III

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Jasne, że wrócę, a dzisiaj dam znać co mi fryzjerka powie

Hmm, a myślicie, że jakiś związek z tym wypadaniem może mieć niewłaściwa pielęgnacja po treningu? Założyłam własny wątek, ale w zasadzie niewiele tam się dowiedziałam, więc ponawiam tutaj. Jak wychodzę z siłki to mam włosy tak mokre od potu, jakbym je przed chwilą wymyła... Może to sól, która z potem na tych włosach się osadza. Czym je myć? Normalny szampon z drogerii czy jakiś leczniczy?
Możliwe że mieszanka łoju i potu zatyka mieszki włosowe.
musiałabyś sprawdzić przez jakiś czas. Kup jakiś szampon oczyszczający i stosuj w dni w które masz trening. To może być jakiś zwykły szampon przeciwłupieżowy - one silnie oczyszczają skórę głowy, np taki z apteczki babuni. Są specjalne szampony głęboko oczyszczające, ale one przy okazji otwierają łuskę włosa, aby lepiej przyjął maskę. Np pilomax ma taką, z serii waxa. Generalnie cały komplet tak czy siak warto kupić, ale używanie samego szamponu może się skończyć źle. Rób też peeelingi skóry głowy, albo jakimś gotowcem, albo domowym sposobem z kawą albo cukrem (google)


Cytat:
Napisane przez Anna07_07 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że użycie słowa "łysienie" powstrzyma takie "rady". Teraz mamy w tytule "wypadanie włosów", więc niektórzy udzielają nam rad z gatunku siemię, żółtko i rycyna.
no właśnie o to chodzi, żeby takie dobre dusze radzące nam kupić vitapil odstraszyć

To może 'Walka z łysieniem androgenowym oraz innymi typami łysienia'? a jak nie, to mnie się podoba samo 'Różne sposoby na walkę z łysieniem'
Sailor Star Fighter jest offline Zgłoś do moderatora