Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-06, 14:01   #3978
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego lysienia.cz III

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
Słuchajcie, z tymi wynikami to jest tak, że u np. 95% osób łysiejących podniesienie poziomu ferrytyny nie zatrzymuje łysienia/wypadania, ale u pozostałych 5% już tak. Wydaje mi się, że po prostu trzeba wyrównać wyniki i śledzić zmiany w czuprynie. Moim zdaniem na podwyższać ferrytynę zawsze warto, tak samo, jak poziom D3, b12, cynku, miedzi itp., bo nigdy nie wiadomo, co pomoże.

Na podwyższenie poziomu ferrytyny spróbujcie żelazo+ sok pomarańczowy + lizyna lub witaminy solgar formuła vm75, są osoby na tym forum, które miały odrost po tym i fenomenalne wyniki.
Dziewczyny, a co sądzicie o tych kaspułkach?http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p79273-Cec...apsulki_30_szt
teoretycznie patrząc na skład to kapsułki Ce Ce powinny być niezłe, tzn mają fajny skład jakościowo-tylko dawka mała, nie wiem czemu zalecają brać tylko 1 kapsułkę na dzień. Ja właśnie zaoptrzyłam się w 2 opakowania i mam zamiar zacząć kurację.
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora