Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-13, 09:04   #4580
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego lysienia.cz III

Cytat:
Napisane przez magdal90 Pokaż wiadomość
Oczywiście, że tabletki w wielu przypadkach "leczą" to schorzenie. Ja odnoszę się właściwie do dziewczyn, które tak jak ja nigdy nie miały problemów z cerą, włosami- brały tabletki wyłącznie dla zapobiegania ciąży i po odstawieniu pojawił się nagle taki problem. To jest katastrofa. Najgorsze jest to, że lekarze rozkładają ręce i odsyłają na różne badania krwi.

Co wcieracie, łykacie by zapobiec wypadaniu?
Cytat:
Napisane przez saoriQ Pokaż wiadomość
Też jestem zdania, że tabletki anty bardziej szkodzą niż pomagają jeżeli są wypisywane tylko w celach antykoncepcyjnych.
Od siebie polecam Dermena Men Lotion - trzeba wcierać 2 razy dziennie, stosuję już 4 miesiąc i widzę małą poprawę ale żeby to był efekt bardzo zauważalny to nieee...
Stosuję też mezoterapię skóry głowy ale dopiero 2 zabiegi za mną więc nie ma co oczekiwać cudów


Zapisz
Nie zgadzam sie.
Wielokrotnie pisalam, ze nie mozna wyciagac wnioskow odnosnie tabeltek i ich wplywu na organizm na podstawie negatywnych postow z Internetu, bo to oczywiste, ze osoby zadowolone nie beda na ten temat pisac.
Oczywiscie uwazam, ze tabletki anty nie powinny byc wypisywane w ciemno, tak, jak teraz w wiekszosci przypadkow, i powinna byc to przemyslana decyzja, ale nie widze sensu demonizowania.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora