Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-23, 11:09   #2731
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
I jak zawsze wszystko wina bunny
aj tam zaraz winna jeszcze powinnyśmy Ci podziękować za to, że ochoty narobiłaś
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
a ja dziewczynki juz po wizycie z małym i na szczęście wszystko jest ok.
i co się dowiedziałam że to jest wrodzone w życiu płodowym nie weszło na miejsce i dlatego się teraz cofnęło mam nadzieje że drugiego synka to niespotka ale tez miał z tym problem jak był malusi.
no to suuuper, że wszystko ok
i temu nie można jakoś zapobiec? :/ trzeba po prostu pilnować jak jest maluchem?
Cytat:
Napisane przez julisari Pokaż wiadomość
odłącz bo będzie kusić
Byłam na Twoim blogu- niezła laska jesteś, figurka, buźka i włoski no marzenie. Buty ekstra, piżamka też. A twister po prostu w szoku jestem że za jego pomocą taki ładny koczek, muszę się zaopatrzyć. miłego pisania pracy
ojej dziękuję
a neta naprawdę odłączę
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
agatko śliczne masz teraz wloski i przepieknie ci w tej szmince- blyszczyku- to rozowe tylko mocno ci rzeski wytuszowac mega czarnym tuszem i jestes piekna!
jestem tego samego zdania
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Dziewczyny wgrałam zdj kurtki do albumu z włosami żeby tu nie śmiecić teraz uciekam z psem na spacer i do sklepu później zobaczyć jeszcze jedną kurteczkę PS przepraszam za brudne lustro
Miłego dnia
zostawiłam komentarz, jest boska
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Snow super jest ta kurteczka cudowna! zawsze chcialam taka miec i w koncu kiedys sie zdecyduje, ale poki co mam plaszczyk wiec jest ok.
no i latam w mini to jak bym sobie taka kurteczke zaserwowala to chyba by mnie na ulicy troszke zaczepiali...
ale ty bosko wygladasz!
i tak na 100% Cię zaczepiają
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora