Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-23, 11:55   #2748
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez julisari Pokaż wiadomość
Wiem, że to dla jej bezpieczeństwa ale wiesz taka złożona procedura może przerażać potencjalnego pacjenta ( z wykształcenia jestem pielęgniarką) to wiem że to konieczne Ale jak coś człowieka bezpośrednio dotyka to ma wątpliwości...
Oj dotyka.. Ja bym sie nie zdecydowała po czymś takim

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
wieksozsc bajek to dramat.. ale jak teraz smerfy ogladam, to za madre nie sa.. Ja puszczam małemu bajki na minimini, to tam sa bajki całkiem bez przemocy.
No nie są ale kiedyś miałam okazje bo pilnowałam bobasów oglądać z nimi herkulesa.. Pamiętam, że uwielbiałam tą bajkę.. a jak teraz oglądałam to załamywałam ręce jak ja to mogłam oglądać
Myślenie dorosłego jest inne, ale dzieci wciąż lubia takie bajki

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja mam na abonament ale wiem że jakbym sama miała opłacać rachunki to na pewno bym się na to nie zdecydowała
Ja miałam kiedyś na kartę a od dobrych 6 lat mam abonament
Pilnuje się po prostu

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
popatrzcie jak sie wypłukuje kolor, oczywiscie nie sa jakies tam jasne, ale w porównaniu do tego, co było, to lepiej, oj lepiej.
No widzisz opłacało się wstrzymać

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
to nie rozumiem po co katować tym rozjaśniaczem z 12%włoski jaśniejsze no ale ja się nie znam
Ja też nie wiem.. Kolejna pseudo fryzjerka się wzięła do roboty
Ja Ci Justyna radzę zmienić fryzjera póki masz włosy na głowie

[1=0f0603ed06f411a5d3d78a7 f01b50240947bf49a_6024742 79be1e;25905583]Yatta, super Ci to wyszło! Wydaje mi się, że lepiej w tych wycieniowanych/ściętych na bok niż w tej prostej grzywce. W tej grzywce emo bardzo fajnie, a Ty co myślisz?[/QUOTE]

Cieszę się Mnie najbardziej podobały sie fryzurka 1 i 4, Emo też fajna, ale z układaniem pewnie będzie upierdliwie

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Yatta jakby co to wstawiłam na bloga zdjęcie tych perełek
Dziekuję Ci kochana

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Dziewczyny wgrałam zdj kurtki do albumu z włosami żeby tu nie śmiecić Miłego dnia
Fajna kurtałeczka

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
zaczepiają i też zauważyłam taką tendencję :/
u mnie na około pełno roboli, bo starówkę moją do porządku doprowadzają i zawsze omijam ich szeroki łukiem, bo tacy najgorsi, w ogóle im nie wstyd powiedzieć coś głupiego albo nawet rzucić coś obraźliwego, co w ich mniemaniu pewnie jest podrywem, pożal się Boże :/
Ja na budowlańców to nawet nie zwracam uwagi - bo oni to żadnej nie przepuszczą nawet nieurodziwej - no i w dodatku tak jak mówisz w większości wulgarny ten podryw jest..

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Oj prawda z tym zaczepianiem :/
Sama z tym problem mam Jednak blond włosy zwracają męską uwage bardzo. Tak samo czarne Tylko przy czarnych to zazwyczaj takie "zrobione" dziewczyny,
Aaa nie prawda
Bo ja jak miałam czarne nie chodziłam umalowana, ani opalona a i tak się oglądali
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora