Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-23, 11:57   #2749
kropelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar kropelkaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 776
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Dziewczyny myslicie ze jak ubiore krótkie spodenki, leginsy takie jak rajtki półkryjące i do tego zakolanówki to bedzie ok? ;>
fajnie bedzie ja lubie taki styl wlasnie musze zakolanowki kupic

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Wstyd to jest jak idziesz chodnikiem a jadące samochody trąbią na ciebie i żeby tylko osobowe fury, a najgorsze że tiry i mega obciach...

Będzie ślicznie! ja uwielbiam taki styl.
Chociaz wole rajtki, spodenki i szpilki
to jest najgorsze albo jak otworzy szybe i jeszcze sie cos drze jednak blond strasznie działa na facetow
tez lubie wlasnie rajtki spodenki i szpilki cieplo sie robi niedlugo tak bedzie mozna chdozic

wstawiam swoje wlochy i juz nie wiem co mam zrobic i czym zeby cos podobnego co teraz mam osiagnac pomożcie zastanawiam sie nad stockholem tylko z woda 6% bo sie boje ze ta 9% co jest normalnie bedzie za jasno, gdyby matrix sie nie wyplukiwal to chyba bym nim zrobila myslalam nad goldwellem bo jak przejrzłąm palete podoba mi sie 10A – ekstra jasny popielaty blond i 10V – ekstra jasny fioletowy blond ale co to znaczy ten fiolet w nazwie?? prosze doradzcie coś, czas kupic farbe i cos robic a ja dalej nie wiem

1- moje naturalne
2, 3 - w świetle dziennym
4- w świetle sztucznym
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (77,1 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5234.jpg (92,9 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu1.jpg (61,4 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.jpg (108,3 KB, 35 załadowań)
kropelkaa jest offline Zgłoś do moderatora