Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lampa LED, Jaką posiadasz lampę?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-25, 19:14   #248
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Lampa LED

Cytat:
Napisane przez syylwuska Pokaż wiadomość
Hehe czyli nawet sprzedawcę wybrałyśmy takiego samego Widzę, że mamy podobny gust :P Ja uważam, że bardzo tanio, aż nie chcę się wierzyć, że na lampę led tylko tyle wydałam
A powiedz mi, którego dokładnie zamówiłaś? Też 18.06? Po jakim czasie od zamówienia została wysłana paczka?
Mam jeszcze jedno pytanie, czy prosiłaś sprzedającego o wtyczkę EU? Czy oni widząc kraj sami wybierają? Bo tam było tak jakby kilka do wyboru i ja zapomniałam o tym i potem jak zapłaciłam to napisałam jeszcze wiadomość w razie czego, że proszę o wysyłkę wtyczki EU


Czyli masz 5-10-30s? Ja na aukcjach widziałam raczej 10-20-30s.
jak kiedyś oglądałam lampy led, to ceny były w okolicach 300-400zł, więc te 30$ to jest śmieszna cena Zamówiłam 13 czerwca, 18.06 wysłali z Szanghaju.

Ja nie prosiłam o wtyczkę EU, szczerze to nawet o tym zapomniałam, ale właśnie taką dostałam. Może faktycznie zobaczyli, że Polska to EU i dali taką Mam 10s, 30s, 60s jeśli chodzi o timery. Myślałam nad lampą z opcją czujnika ruchu, ale stwierdziłam, że więcej bajerów to więcej możliwości popsucia się czy coś.

Jestem oczarowana tą lampą, 10s i paznokcie są utwardzone. Po prostu szok, jak to przyśpiesza robotę! Semilac Hard też utwardziłam na 10s i jest okej. Nie wiem, jak mogłam wczesniej używać zwykłej uv
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując