Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-23, 17:20   #3469
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
nie poznałam Cię z nowym avatarem

CG jest fajne, bo włosy się zaczynają bardziej kręcić itd. mi się znacznie poprawił stan włosów, są mocniejsze. teraz planuję zostawić na wakacje i po wakacjach ściąć końcówki albo więcej

a maseczka taka żółta z isany z wyciągiem z pszenicy itd. znajdę na kwc to wrzucę, bo teraz się pakuję i wracam do domu
Hihi to jest zawsze śmieszne, jak się kogoś "nie poznaje" a ładny?

Zobaczymy co się z moich włosów zrobi Bo Twoje to loki bez dwóch zdań!

a maskę chyba kojarzę... Ciekawe czy dobra
Cytat:
Napisane przez AnetqxD Pokaż wiadomość
Ale ja nie lubię takich upałów, źle je znoszę. I jeszcze mnie taka złość okrutna dopadła. Rzuciłabym te studia i zajęła się tym co mnie interesuje i na czym chcę zarabiać... ale z drugiej strony szkoda trochę, tak coś zacząć i nie skończyć. I bądź tu człowieku mądry. Pomarudziłam trochę, wybaczcie.

Włosów już nie suszę suszarką, same schną od czterech do pięciu godzin- jak nie dłużej. Niech im to na zdrowie wyjdzie, hehe.
Też tak mam -ja zaczęłam to skończę chyba

ojej, ale długo! I to przy takich upałach? Oj wyjdzie na pewno a myjesz rano czy wieczorem?
Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
oj można Kochana, można... ja jestem na filologii polskiej i jestem kłębkiem nerwów. Dziś nie zaliczyłam zerówki z językoznastwa i za dwa tyg egzamin
Ile nas tu filolożek na wątku jest jedna zadowolona i dwie zmęczone
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora