Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-08-26, 19:33   #233
gwendolyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 768
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ja się zmasakrowałam, chodzę i ryczę, mam stare strupki na buzi i jedną wielką nową ranę na czole. Byłam u dermy dostałam witaminę A, E,PP,Zincas Forte, Miałam myć buzię physiogelem, smarować kremem physiogel, ewentualnie kremem effaklar k, rano skinoren, wieczorem isotrex, na to co wcześniej miałam rozrapane fluicidin. Efekt taki,że po kremie,albo żelu physiogel buźka pozapychana na maksa, jeszcze więcej zaskórników niż miałam, robią mi sie ropne bolące gule, z białym albo, zółtym na wierzchu, które wcześniej nie często mi sie robiły, no i oczywiście przed których ruszaniem nie moge się powstrzymać. Dzisiejsza rana na czole, efekt ruszenia takiej guli, zawsze kiedy taką dotknę, rozwala się skóra, a ze wszystkich porów w koło wychodzą syfki. Ja już nie mam siły, nie mogę się powstrzymać przed dotykaniem, tego bo wszystko mam na wierzchu i boli jak cholera, nawet w uszach mam pryszcze.... Nie wyłażę z domu, i z bezsilności i głupoty pogarszam już okropny stan, chce mi sie wymiotowac na swój widok.
gwendolyn jest offline Zgłoś do moderatora