Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 156< czyli ubrania dla niskich kobiet
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-13, 23:32   #21
pysia1711
Wtajemniczenie
 
Avatar pysia1711
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 669
Dot.: 156< czyli ubrania dla niskich kobiet

Cytat:
Napisane przez Deszcz Pokaż wiadomość
Odświeżam wątek bo wydaje mi się że jest wciąż aktualny
Myślę że bardzo niskie i bardzo szczupłe kobiety nie mają problemu ze znalezieniem ciuchów co pokazuje przykład Vauki, ale co ma zrobić taka kobieta jak ja ? Mam 152 cm i mieszczę się w rozmiar M/L. Ktoś szyje ciuchy na takie osoby ? Czy naprawdę muszę zrobić z siebie anorektyczkę żeby się w coś wcisnąć ? Nie mam 12 lat żeby zmieścić się w rozmiar 32.
ja mam 156-157 i tez mi ciezko kupic cos co na prawde bedzie mi sie podobac a mam niestety rozmiar L/XL tylko w niektore rzeczy wchodze M i to te rozciagliwe.
Ja to mam wieczny problem ze spodniami wlasnie laskom na watku pisalam o tym i pozwole sobie zacytowac sama siebie
Cytat:
co do spodni ja nosze tylko leginsy, bo mam problem z kupnem, kieszenie koncza mi sie w polowie uda co jak wiadomo powieksza zadek i nie moge znelsc takich,ktore skoncza sie w polowie tylka albo nie beda mialy ich wcale. druga sprawa od krocza do pempka sa za dlugie i wszystkie zapinaja mi sie prawie pod cyckami, a jak mierzylam i zapinalam tam gdzie powinnam je zapiac czyli przed pempkiem to wygladalam jakbym zalozyla spodnie meskiego skejta. Trzecia sprawa duzo za dlugo ale to akurat jestem w stanie przezyc. Jesli chodzi o biodrowki maja dla mnie jedna wade, bo dlugosc krocza ok, zapne sie przed pempkiem tylko te przeklete kieszenie.
tak wiec zostalam przy leginsach
co angielskich marek i stoisk petti w butikach za granica owszem sa takie rzeczy ale jak dla mnie za drogie choc co roku mam okazje chodzic po tych butikach i ogladac stoiska petti. Tylko raz, ze wybor strasznie maly, a dwa ceny z kosmosu byle jaki zakiet przykladowo 80funtow, a spodnie 40-50funtow wiec dla mnie to nie malo, bo pochodze z rodziny takiej, ktora nie zarabia sredniej krajowej
__________________

pysia1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując