Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przedłużanie rzęs
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-24, 07:40   #1227
Nadine1
Raczkowanie
 
Avatar Nadine1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 41
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez patiangel Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, czy któraś z was mogłaby polecić dobrą osobę od zakładania rzęs. Z okolic Warszawy, najlepiej dojeżdżającą do domu.
Jeśli macie fotki zrobionych przez nią rzęs to z miłą chęcią bym je zobaczyła...
Pozdrawiam
witam Pati Angel
co dla Ciebie oznacza dobra stylistka?
Po pierwsze musisz poprosic o certyfikat, który otrzymała po szkoleniu, po drugie powinnas ja sprawdzić na stronie firmy, na której pracuje (czy na pewno ma aktualny certyfikat- niektore firmy zycza sobie odświezania certyfikatu co np 1 rok), po trzecie dobrze by było, żeby pracowała jednak dłużej niz miesiąc popros o zdjęcia prac.
Kazda osoba wykonujaca rzesy zwykle ma w swoim profilu zdjecias prac.
A z tym dojazdem do domu ja tez bylabym ostrozna- musi byc odpowiedni lozko, odpowiednia lampa, odpowiednio wysterylizowane narzedzia..
powodzenia w poszukiwaniu!!

Nadina

---------- Dopisano o 08:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Kala_88 Pokaż wiadomość
A czy możecie polecić kogoś w Warszawie?Ceny w salonach są dość wysokie, i zdecydowałam się założyć prywatnie u kogoś w domu, w internecie były niby jakieś zdjęcia, opinie, zapłaciłam 150zł za założenie rzęs. I ogólnie wyglądają spoko, choć nie wiem czy to jest normalne że po 1.tygodniu z 3-4 mi wyleciały,i już inne z dwie się chyboczą jakoś przy czesaniu... I chyba na przedłużenie wolę iść gdzie indziej...
hejka
150 zł to mało za założenie. Więc albo stylistka pracuje na tanich i tym samym słabej jakości rzęsach albo nie zrobiła Ci pełnego założenia- do każdej rzęski naturalnej jedna rzęska syntetyczna albo się uczy.
To, że wyleciały jest normalne- dziennie może wypadać ok 10 rzęs.

pozdrawiam
Nadina
Nadine1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując