Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sklep iHerb.com (USA)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-27, 18:09   #1361
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Sklep iHerb.com (USA)

Dobra, przyznaję, że nie przeczytałam całości, ale przebrnęłam przez połowę i daję sobie na razie spokój.
Mam nadzieję, że to, o co chcę zapytać nie znalazło się w drugiej części wątku- w razie czego pokornie wrócę do lektury
Zatem dowiedziałam się, że najbezpieczniej robić zamówienia do 30$ ze względu na podatek.
Na tyle, na ile doczytałam, UC dodawał opłaty jeśli przesyłka była rejestrowana (DHL), i czyjaś paczka została zmaltretowana przez urzędników, ale opłat nie dodano. I tu mam pytanie- ponieważ chciałabym skorzystać z większego rabatu- 10$, ale dostanę go przy zamówieniu 50+. Czy ktoś miał do czynienia z zamówieniami na taką kwotę? Jak z urzędem celnym?
Wydawało mi się, że gratisy można wybrać sobie dwa, tak też tu czytałam, ale z tego co napisane na stronie, zrozumiałam, że jeden coś się zmieniło?"These offers are limited to one free product per customer and per order" coś się zmieniło?

Wybrałam sobie produkty za prawie 120$, czyli czeka mnie rozbicie na kilka paczek. W sumie to nawet lepiej, wolę raz na miesiąc dopłacić 6$ za wysyłkę niż wydawać kupę kasy za jednym razem.
Im posty nowsze, tym rzadziej zdarzają się doniesienia, że paczka wcale nie dotarła. Cały czas się jednak obawiam. Miałam nadzieję, że siostra przyjedzie z USA do PL na święta, ale będzie najwcześniej w wakacje, co mnie niespecjalnie urządza. Mam jeszcze możliwość wysyłki do UK lub Danii, czy sądzicie, że to bezpieczniejsze rozwiązanie?

Jeszcze jedna sprawa. Jedyna maska o której to przeczytałam to ta z gliny wulkanicznej- jak się sprawdza? Szukam jakiejś maski do twarzy, do 10$ nawilżającej i/lub oczyszczającej.

Swoje pierwsze zamówienie zrobię najwcześniej w grudniu, ale chyba poczekam aż do stycznia, licząc że świąteczne zamieszanie trochę się rozładuje. Jeśli ktoś z Warszawy potrzebuje czegoś małego i nie opłaca mu się składać zamówienia samodzielnie mogę zaoferować pomoc- tylko jak wspomniałam, na razie nie będę się śpieszyć.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując