Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-14, 12:30   #1098
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez mcromance Pokaż wiadomość
Matuchno kochana, czemu mi to robisz? Włączył mi się tryb 4P: "poszukaj, popatrz, porównaj, pragnij".
A już się przekonałam, że na razie nie potrzebuję wypróbowywać żadnego toniku lub esencji Tą odżywką Tsubaki to mnie już dobiłaś ostatecznie. Już drugi raz, bo najpierw widziałam u ciebie na blogu jedną zrecenzowaną Mam na nią taką chcicę, ale tyle innych mi zalega po szafkach

Jedyna moja nadzieja na zachowanie zdrowego rozsądku i nie kupienie niczego (zwłaszcza, że portfel płacze wyczuwając inne zakupy) to to, że moja skóra się wolno przesusza i żeby było coś nie teges, to z jakiś tydzień-dwa nie powinnam niczym gębuni smarować. A za kolejne "coś" do włosów to by mnie chyba na wilczym bilecie wywieźli do wariatkowa


Padlam

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
A mnie już wcześniej zainteresował tonik Juju z bloga Chiao. Ale mam jeszcze prawie całą butlę Hada Labo z retinolem, także muszę się powstrzymać . W ogóle ostatnio poszalałam z zakupami, więc mam wszystkiego pełno i trzeba najpierw to zużyć. Przydałaby mi się jakaś blokada na koncie.
wlasnie jestem ciekawa, jak wypadnie w porownaniu z tym, ktory juz do mnie leci

Cytat:
Napisane przez amirose Pokaż wiadomość
ja tez czekam na kas bo mi się marzy hadalabo z retinolem i komplet tsubaki najgorsze jest to że wypłata pierwszego a ja juz kasy nie mam bo kupilam emu stingery w promo ze 50% ceny a to i tak 500 zl wyszlo a jeszcze buty melissa mi sie strasznnie marza



mam tak samo od razu wchodze na ebay i sprawdzam
Ach, to wieczne wyczekiwanie kolejnej wypłaty...

Cytat:
Napisane przez mcromance Pokaż wiadomość
Na szczęście ceny japońskich kosmetyków od sprzedawców z Japonii są sporo droższe od tych z Chin. A jeszcze trzeba doliczać wysyłkę, więc to mnie na razie hamuje. No i to co napisałam wyżej
Ale jednak kusi nadal
Nie mow, ze kupujesz rzeczy z CHIN ?
chiao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując