Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ZAiKS, czyli kiedy, ile i czy wogóle trzeba
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-02, 15:48   #9
ffenix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 34
Dot.: ZAiKS, czyli kiedy, ile i czy wogóle trzeba

Cytat:
Napisane przez natalontko Pokaż wiadomość
Ale ja na Twoim miejscu nie wpadlabym na pomysl zeby dzwonic do ZAiKS no chyba ze Wam kazano
nio niestety kazano, bo obyłoby się bez zaiksa ale wtedy w tle leciałyby tylko chorały gregoriańskie w wykonaniu braci z Tyńca. Byłoby okej, bo fajnie brzmią, ale niestety przy dłuższym niż półgodzinnym słuchaniu tylko ich, to obawiam się ze goście by nam pozasypiali dlatego jeśli chcemy coś jeszcze, oczywiście stosownego do miejsca, to trzeba załatwić zaiksa

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Cytat:
Napisane przez potterka Pokaż wiadomość
ale to miejsce, którym macie obiad Wam nakazało uiszczenie takiej opłaty? bo jak nie to ja bym nie płaciła
ja jak sprawdzałam te tabelki na stronce zaiksa, to wogóle myślałąm że plasuje się z rubryce z 14 zł i to wg mine byłoby ok, ale niestety... 14 zł to jest wtedy kiedy puszczany jest obraz z dzwiękiem do 2 godzin przy bodajze 20 osobach - w grącie rzeczy to mam tych Gregorian i na dvd więc moze coś wymyśle
ffenix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując