Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pytania i porady fryzjerskie
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-09, 15:27   #2322
PatrysssQa
Raczkowanie
 
Avatar PatrysssQa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 71
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Hej! Czuję ogromną potrzebę zmiany i potrzebuję pomocy Mam włosy długie, farbowane (ostatni raz ok rok temu) na kolor bardzo zbliżony do mojego naturalnego... (wiem, że farbowanie włosów na taki sam kolor jak naturalny jest pozbawione sensu - nie mam zielonego pojęcia dlaczego wcześniej to robiłam ) Jak widac na zdjęciu mam nierówny kolor, gdzieniegdzie prześwitują rudości. Stan włosów oceniam jako ogólnie dobry, bardzo dużo energii wkładam w ich pielęgnację. Jak widać na końcach są przerzedzone, jednak raczej niezniszczone. I po tak wyczerpującym wprowadzeniu pytanie.. czy mam szansę na zejście na blond? Jako nastolatka rozjaśniałam włosy, zawsze fryzjerzy byli pod wrażeniem podatności moich włosów na wszelkie zabiegi... jednak wtedy nie oblepiałam ich żadnymi ciemnymi farbami... Obecnie mieszkam za granicą, niedługo planuję przyjazd do Polski i dużą metamorfozę... jednak nie mam czasu na dużo podejść do rozjaśniania... czy w moim przypadku da się to zrobić jednorazowo? Oczywiście przy minimalnym zniszczeniu włosów. Bardzo proszę o pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12233102_10208051221027908_196798357_n.jpg (69,5 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0005.jpg (82,7 KB, 9 załadowań)
__________________
Wiesz co jest piękne?
Kiedy czuję, że go k o c h a m idąc z nim za rękę.

< 3
PatrysssQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując