Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kto z was ma żółte oczy (bursztynowe, miodowe, "kocie")? jak je malować?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-29, 16:02   #28
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: kto z was ma żółte oczy (bursztynowe, miodowe, "kocie")? jak je malować?

Cytat:
Napisane przez dolare Pokaż wiadomość
dzieki
myje zęby wystające z g... hihi- średnio od 8-10 razy na dzień i po każdym posiłku i tak gdzieś od 5 roku życia.
są zdrowe mimo, że pije cole (light) w hektolitrach.
rekompensuje im wapniem z mega ilości jogurtów i mleka (tylko efekt jest taki, że mam przebiałkowanie)
Podobno light jest zdrowsza niż zwykła, bo słodziki dobrze wpływają na szkliwo- choćby sorbitol choc słyszałam, że inne też (a cukier -5 łyżeczek w szklance zwykłej coli jest napewno gorszy)
obecnie są jeszcze bielsze- zapraszam na forum Dietetyka wątek "poznajmy się"- tam jest fotka z aktualną bielą ząbków.
są wręcz lekko niebieskawe. Same oceńcie?
acha- i nie używam jakiś szczoteczek elektrycznych- jedynie zwyłych o średniej twardości włosa (dobre są z przedziału cenowego 10-12 zł ), które zmieniam co 1 m-c. pasta blend-a-med (nie wybielająca), od czasu do czasu perl-drops (ale nie więcej jak 2 x na dzien i na noc zwykła pasta blend-a-med chroniąca przed próchnicą)
No i nie pije kawy- raz że nie lubię, a dwa to mam dziką fobię, że na ząbkach zrobią się przebarwienia a feee
pozdrówki
mi akurat chodziło nie tylko o zęby ale też o usta i ogólnie o cały uśmiech
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując