Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-29, 23:48   #2435
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 327
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Może to tylko niemiłe początki...?
Ale jak cera Ci się pogorszyła, to może faktycznie lepiej nie używać serum na siłę.
Jednak zaintrygowało mnie

U mnie za to było tak, że po pierwszych aplikacjach Flavo C nastąpiła mega susza i nie spodziewałam się tego bo dawno czegoś takiego nie miałam
Nastawiłam się na ochy i achy po przeczytaniu opinii, a tu muka
Teraz jest ok, ale nie przesadzam z częstotliwością używania bo susza może wrócić.
To serum tez mnie zaitrygowalo i pomyslalam,ze moze byc swietna alternatywa dla kwasow na lato.

Mysle,ze u mnie podraznienie wyskoczylo na skutek zbyt czestego uzywania,bo na poczatku stosowalam je codziennie. Pozniej odstawilam,podleczylam podraznienie i teraz stosuje co 2-3 dni i jest lepiej.

Pierwsze efekty tez juz chyba zauwazylam,ale nie mam pewnosci czy to to serum. WIdze,ze cera stala sie zdrowsza i nabrala takiego fajnego kolorytu. A o to mi chodzilo.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując