Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-09, 14:46   #683
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez daab123 Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za odpowiedź właśnie przejrzałam moją kosmetyczkę i znalazłam(!) nieotwarty podkład mineralny z Maybelline. nawet nie pamiętam, kiedy go kupiłam wypróbuję go, może będzie w miarę ok, a jak nie to będę szukać dalej
to jest w sumie chyba bardziej jak puder, tylko beztalkowy. Te "minerały" wypuszczane przez koncerny takie jak Maybelline czy L'oreal zwykle przy tych typowych minerałach nawet nie stały"brzydal". Co nie skreśla takiego produktu, warto spróbować jak już go masz
Dimetikon, wosk syntetyczny, teflon i Acrylates Copolymer (cokolwiek to jest) wysoko w składzie nie kojarzą mi się z naturalnymi kosmetykami mineralnymi

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
a mi mineraly tak srednio spasowaly.uzywalam pixie,meow,amilie,anabell e. niektore byly lepsze,inne gorsze,juz abstrahujac od odcienia, ale wysuszaly mi skore .same w sobie dają super efekt,jeśli dobrze dobrany odcień i brak suchych skorek
u mnie na przykład żaden płynny podkład nie sprawdzał sie tak dobrze, jak minerały, gdy miewam suche skórki. Oczywiście, że uwidacznia je on nieco, ale nie tak jak te płynne. No a jak się spryska buźkę z podkładem hydrolatem czy czymś to jest w ogóle super, da się znieść złuszczanie
No i tylko w minerałkach (Pixie) znalazłam idealny, blado-żółto-oliwkowy odcień
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2013-04-09 o 14:42
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora