Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Catrice - cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-22, 08:08   #2571
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez florence244 Pokaż wiadomość
Nie uważam, że robią takie kolorystyki paletek bo nie umieją wymyślić nic swojego.
Prawda jest taka, że firma wie na co jest popyt, wiele z nas nie stać/ wolą coś tańszego/ wolą mieć kilka zamiast innego i świetnie wpasowali się w to czego my potrzebujemy. Moim zdaniem więc nie można oskarżać kogoś o chamstwo, bo równie dobrze można by było to odnieść do wszystkich które te plaetki od nich kupują. A czy jestem chamska bo kupiłam paletkę MUR robiąć koło nosa UD? No chyba nie. Wydaje mi się, że po prostu wolę coś tańszego, bo wolę sobie kupić kilka kosmetyków więcej. Aczkolwiek nie mam nic do kogoś kto posiada orginał UD, cieszę się, że jest sobie w stanie taką sprawić
no wiedzą co to jest popyt, więc dokonując plagiatu nabijają sobie kasę.... dla mnie to jest jak piractwo po prostu i już

jestem minimalistką i argument, żeby mieć dużo to całkowicie nie moja bajka - w tej palecie cienie mogłyby być dla mnie o połowę mniejsze (jeśli tylko), bo i tak w momencie jak będę ją wyrzucać gdy się przeterminuje będzie tam 3/4 jeśli nie więcej

Cytat:
Napisane przez Truflowa Babeczka Pokaż wiadomość
Dokładnie tak! Też nie mam nic do posiadaczy oryginalnych paletek UD. Skoro kogoś stać, to niech sobie kupi, ale denerwuje mnie podejście "Tylko oryginalne paletki UD są dobre, reszta jest nic niewarta", bo to gonitwa za swego rodzaju modą...
no to się zdecyduj czy nic nie masz, czy uważasz, że są snobami, bo coś tu się kupy nie trzyma; nigdzie nie napisałam że tylko te są dobre i reszta jest nic nie warta - chcesz popierać takie kosmetyczne plagiatowanie, twoja sprawa. a palety nie kupiłam bo to ud, tylko dlatego, że mi się podobała, więc argument o gonieniu za modą z d wzięty
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując