Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-25, 15:09   #4555
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez laza Pokaż wiadomość
Wczesniej uzywalam acnederm tylko, myslicie ze jak to sie zagoi to nie bedzie po tym sladow? w sumie wyglada troche jak uczulenie
Nie mamy tutaj wiedzy medycznej, więc ciężko stwierdzić i to na podstawie zdjęć co się dzieje i jak skóra się zachowa, jednak jeśli to nie jest żadne uczulenie to ze swojego doświadczenia wiem, że na początku jest panika, ale z czasem skóra powinna się ładnie wygoić Piszesz, że stosowałaś jedynie Acne Derm więc stawiam, że to najprawdopodobniej wina zbyt częstego i zbyt wysokiego stężenia Regulowałaś pH toniku? Piekło, szczypało kiedy go stosowałaś? Neutralizowałaś peeling?
Cytat:
Napisane przez Nerwuska28 Pokaż wiadomość
Witam
Mam do was doświadczonych pytanie,jako ze zrobiłam swój pierwszy piling 15% ale na alkoholu. Wylinka była fajna...powiem nawet ze milo mnie zaskoczyła,ale na bokach twarzy bez rewelacji...chciałabym. zrobić sobie powtórkę właśnie na te nienaruszone partie za jakieś 10dni...i tu pytanie... czy dobrze rozumiem ze piling na alkoholu mocniej działa od tego na samej wodzie? Teraz po...tak sobie myślę czy aby na pierwszy piling nie przegielam trochę. Buxia juz się zludzczyla...wszystko ladnie pięknie...ale właśnie po aplikacji twarz piekła dla mnie do wytrzymania... sidzialam z roztworkiem jakieś 15-20 min...zmylam bo nie chciałam przedobrzyc...teraz się zastanawiam nad tym czy piling na alku a taki na wodzie ma.mocniejsze działanie...?
Peeling na alkoholu jest znacznie mocniejszy od peelingu na wodzie. To tak jakbyś porównywała moc wody, wódki i spirytusu, czuć różnicę? Na początek lepiej byłoby jednak zacząć od peelingu na wodzie, zwiększać stężenia, a dopiero później przerzucić się na alkohol, ale Ty wypróbowałaś już najwyższy poziom, więc jeśli czujesz, że peeling był za mocny to zmniejsz stężenie, albo spróbuj wykonać go na wodzie Wiesz, że kwasy AHA należy neutralizować przy zmywaniu?
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując