Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-04, 13:50   #3834
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

[QUOTE=chimay;62569486

To jest jakaś droższa wersja? Mam te właśnie"aztecką", Korah raz polecała, ale teraz to już nie wiem, którą wersję.[/QUOTE]

nie ta jest wlasnie tansza
https://www.ecco-verde.de/bioturm/sh...schuppen-nr105

a ta jest drozsza
https://www.ecco-verde.de/bioturm/sh...-schuppen-nr16

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Chyba chodzi o Bioturm, nie Biotherm Są droższe wersje w takim białym opakowaniu, tylko że nie wiem, czy to przypadkiem nie są poprzednie wersje. Są dużo droższe. Miałam przeciwłupieżowy, a potem u koleżanki testowałam w te azteckie wzorki wersję do suchych włosów. Obydwa bardzo mi się podobały, bardzo polubiłam i ten przeciwłupieżowy zwalczył łupież na wiele miesięcy, a używałam go zamiennie z innymi szamponami. Te szampony niewiele się różniły od siebie, więc chyba nie warto już kupować tych droższych wersji. Podobnie się pieniły, podobna konsystencja, cudownie nawilżały włosy.


Monika, Ty chyba kiedyś pytałaś o różnice między serum Alterry. Po przetestowaniu porządnie wszystkich trzech, dochodzę do wniosku, że serum winogronowe liftingujące ( a właściwie koncentrat) najbardziej mi się podoba, przebił w działaniu i wersję z orchideą i tę z granatem. Ciekawe czy będzie dostępne kiedyś w polskim Rossmannie. Super jest. Z orchideą najbardziej się lepiło i najbardziej było czuć alkohol, choć u mnie ten poziom lepienia był akceptowalny, z granatem było dobre na zimę, a z winogronami jest po prostu dla mnie idealne, lekkie, poprawia jędrność skóry, nawilża, super się wchłania i najładniej pachnie.
napisalam biotherm? no to literowke zrobilam mialo byc bioturm

ja wlasnie mialam to z granatem i szybko okazalo mi sie za duzo. W zimie bylo fajnie, ale jak przyszla wiosna to pory jak kratery takie rozpulchnione. orchideii sie balam, bo kiedys cos tam mialam i rumiana bylam , choc w skladzie ginko jest wiec dobre na naczynka, a ja bardziej rumiana bylam. Ta nawilazajaca seria dla odwodnionej cery mnie kusila, ale jak to u Alterra, alkohol wysoko w skladzie i kto wie... a tu taka niespodzianka, calkiem przyjemne jest to prawda
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora