Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaka FRYZURA będzie mi pasować ? - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-02, 09:19   #2329
Siwan88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 37
Dot.: jaka fryzura ??

Na poprzedniej stronie są 3 moje zdjęcia, doradzicie mi coś, co będzie pasować do mojej twarzy? Włosy mam już do ramion, ale nie wiem na jaki kolor je przefarbować, albo jak się fajnie ściąć?
Proszę

Joannaaaaaa włosy rosną mniej więcej od 1cm do 2cm na mc, więc musisz sama oszacować ile cm Ci jeszcze brakuje Zauważyłam u siebie, że im mam dłuższe włosy tym wolniej rosną. Chociaż może to tylko takie wrażenie
Ostatnio dowiedziałam się, że podcinanie końcówek wcale nie przyspiesza porostu włosów, ale jest potrzebne by je zapuścić ładne i zdrowe, bo końce b. często są zniszczone, rozdwojone itp.
Ja próbowałam wielu sposobów by przyspieszyć ten proces, ale szczerze ani tabletki (jak np. skrzypovita itd) ani domowe maseczki (z jajka, nafty, płukanie octem itd.) niewiele dały jeżeli chodzi o porost. Jednakże te maseczki super poprawiają kondycję włosów a ocet ekstra wygładza, ale później włosy nie pachną zbyt ładnie hehe

Edytowane przez Siwan88
Czas edycji: 2010-04-02 o 09:24
Siwan88 jest offline Zgłoś do moderatora