Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Fryzury na studniówkę/półmetek /komers/bal - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-01-22, 20:43   #779
Edytka05
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7
Dot.: Fryzury na studniówkę

Cytat:
Napisane przez mouzi Pokaż wiadomość
ja mam 27 studniowe,do fryzjera jakos nie mam checi sie wybrac, zreszta jedna pobliska fryzjerka przyjmuje przez zapisy i nie mialabym szansy sie juz dostac, a u drugiej musialabym czekac az wyjdzie przede mna klient, a niech sie rzuci taka ktora tez idzie na studniowke to kapota.kolezanki sie spytalam czy mnie uczesze, i sie zgodzila, zaoszczedze 30-50 zl,wsuwki sie kupi, lakier i ew pianke.) i planowalam kok, albo takie luzne, > podpiete u gory i zwisajace , a dolna partia wlosow prosta (ew lekko pofalowana) > ktos takie mial, chyba (przepraszam) edytka i mi sie bardzo podobaly. mam wlosy - spod spodu za ramiona,na wierzchu do do ramion.bede glowkowac. jutro jade po sukienke i ciekawe co bedzie,napewno chce dluga, bo mam nie zbyt ladne nogi i zdeczka grubiutke, nie moze sie trzymac na biuscie bo mam duzy no.... pozyjemy. i buty ew te ktore mam w domu (bezowe, ala' baletki to zalezy od koloru sukienki) albo kupie jakies na plaskim obcasie z zaokraglonym noskiem, siedziec tam od 8 wieczorem do 6 rano to meczarnia a mam tendencje ze jak zaloze buty to mam odrazu odciski w 50 m-cach i zdarda skorke na piecie.
hehe
No jeśli chodziło ci o moją fryzurke to polecam bo ja byłam z niej bardo zadowolona. Najważniejsze to to, że trzymała się całą noc, zresztą po małych poprawkch chodziłam w niej jeszcze w niedziele. Ale jak się ją robi to ci raczej nie pomogę zbytnio bo ja oddałam się w ręcę fryzjerki jedyne co to zdjęcia mogą ci ułatwić sprawę. A co do sukienki to uważaj żebyś nie miała za długiej po moja była do ziemii i wchodząc na aule porwałam sobie dół myślałam że się załamie na początku bo potem to już się z tego śmiałam hehe teraz mam do niej dodatkowo szal obiony z dolnej falbany. Pozdrawiam i życzę udanej zabawy
Edytka05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując