Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Keratynowe prostowanie włosów cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-11, 09:30   #4019
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Joasia:) Pokaż wiadomość
Sobota to chyba była jakimś przeklętym dniem jeśli chodzi o nakładanie keratyny :/ Też robiłam Alfaparf i mam dokładnie ten sam efekt. To, że włosy mają specyficzny zapach to poprzednim razem też tak było, ale takich suchych końcówek to nie miałam chyba nigdy :/ Mało tego, kolor mi się rozjaśnił o jakieś dwa tony (farbowane miałam pod koniec grudnia) i to w dodatku na taki rudawy odcień. Poprzednim razem jak robiłam tym preparatem to byłam zachwycona ale po tym co mam na głowie w tej chwili to nie wiem czy jeszcze się kiedyś odważę
oo, też mam wrażanie, że są ciut jaśniejsze, ale mi to nie przeszkadza akurat, a mam naturalne. Ja robiłam pierwszy raz alfaparfem, wcześniej 2x encanto i z tymi końcówkami nigdy nie było problemu, trzeba było podciąć, ale raczej po to żeby wyrównać, a nie odciąć jakieś suche, gumowate siano Wcześniej też robiłaś tą wersją w piance? Masz jeszcze efekt prostych włosów? Bo zastanawiam się czy zrobiłam coś źle, czy wzięłam za mało keratyny czy z tym preparatem jest coś nie tak.
Zastanawiam się, kiedy mogłabym powtórzyć zabieg? Oczywiście innym produktem..
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora