Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Fryzury na studniówkę/półmetek /komers/bal - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-12-31, 15:02   #1063
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Fryzury na studniówkę/półmetek - wątek zbiorczy

któraś z was pisała, że ma okrągłą buzię... wg mnie [choć nie mogę tego stwierdizć bez zobaczenia danej persony] wyciągnie ją uczesanie odsłaniające szyję z kilkoma niedbale wypuszczonymi kosmykami wokół twarzy i na szyję i kark..

Słowa stylisty o pewnej dziweczynie:

"- Zaproponowałem też dłuższe pasma włosów przy samej buzi. Rozpuszczone – wyjęte zza uszu – wyrysowują nowy, szczuplejszy owal. Partię fryzury na czubku głowy można delikatnie unieść do góry (zachowując jednocześnie gładkość uczesania). - Inne sposoby, które można zastosować? Jeśli buzia jest okrągła, a szyja krótka, czasem dobrze jest ją odsłonić. Czyli włosy ostrzyc na krótko (z wystrzępionymi, nastroszonymi pasemkami). Jeszcze inny pomysł – wycieniowanie pasemek wokół twarzy i zaczesanie ich na policzki."
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując