Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak opóźnić okres
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-12, 21:18   #22
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Jak opóźnić okres

Cytat:
Napisane przez wypasionykombajn Pokaż wiadomość
ja tez mam taki proble, zostały mi 2 miesiączki do wakacji i wiem że będe je na pewno miała a 1 lipca jade na wakacje. dodam ze ma je bardzo nieregularne tak od 24-27 dni (kiedyś miałam co 38 dni) bardzo mi zalezy na tym żeby jakoś tego okresu uniknąć ponieważ wszystkie atrakcje będą w jeziorze organizowane a do tego bedziemy meszkac w przyczepach i wątpie że będe mogła brac prysznc częśto. dzisiaj jest 12 a mi tak jakos wypada 15, potem 11 jakoś no a potem na samym początku wakacji a jedziemy tam na 12 dni !!!! niewiem co mam robić, tampony tak jakos odpadają bo bardzo niewygodne...:gun ::tasaczek :
Serrio? Dla mnie tonajlepszy wynalazek i wręcz przeciwnie bo są niewyczuwalne więc nie wiem jak mogą byc niewygodne. Nieygodne są podpaski bo ciagle je czuć i brudza.
Wakacje to nie problem, tampony i dasz rade. Nie unikniesz okresu na 2 miesiace. Ludzie jakos sobie radza na wyjazdach.

Gorzej ze slubem, jest przeciez sesja w plenerze, ciagle jest sie w biegu, stres zwiazany z uroczystością i jeszcze o okres trzeba sie martwic. A tu jeszcze biala suknia...

Nie znam zadnych sposobow na opozninie okresu. Jedynie stres Lepiej bylo wcześniej pomyśleć i jednak zdecydować sie na tabletki...
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując