Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - AMILIE Mineral Cosmetics
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-14, 07:29   #814
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Oczywiscie, kazdy kolor moze miec rozne odcienie, ktore mozna okreslac na rozne sposoby, miedzy innymi bioroac pod uwage temperature barw. Zolty sam w sobie jest jednak cieply, czysty zolty (jezeli istnieje czysta zolc, to bylaby to chyba kwintesencja ciepla) bedzie zawsze cieply i to on zabarwia cieplej inne kolory- w uproszczeniu oczywiscie.
Wiele przedmiotow okreslimy jako zolte, ale polozone obok siebie beda sie roznic.

W przypadku skory ludzkiej chlodna zolc to najczesciej taka z domieszka szarosci, zieleni (oczywiscie dopoki mowimy o odcieniach niewpadajacych w roz).
Proponuje szukac w neutralnych i oliwkowych gamach. Wszystko zalezy od natezenia danych barw. Otoczenie koloru, "tlo" ma duzy wplyw na to, jak postrzegamy odcienie. O wadze swiatla chyba nie ma co wspominac, bo wszyscy zdajemy sobie z niej sprawe. Tak na prawde nie kolorow, to swiatlo je tworzy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mam dokładnie taki odcień skóry. Ma lekką domieszkę zieleni, która zimą wygląda na chorą.
Pieknie się wkomponowały "we mnie" właśnie oliwkowe odcienie
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując